Alin

Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 14/06/2009

Regulamentul campionatului Empty
MesajSubiect: Regulamentul campionatului   Regulamentul campionatului EmptyLun Iun 15, 2009 6:01 am

GAME SETTINGS:

Half Lenght: 6 mins
Difficulty Level: World Class
Keeper Difficulty Level: World Class
Game Speed: Normal (sau Fast,fiecare cum se descurca mai bine)
Injuries: On
Offsides: On
Bookings: On
Teams Name: On

1.Meciul se termina in minutul 90 nu se joaca prelungiri....
2. Dak se intrrupe netul pana in minutul 45 se reia meciul shi se jok doar inca o repriza de la scorul ramas ! Dak se intrrupe intr min. 45 - 80 se reia meciul de la capat shi se mai jok inca o repriza sau cat vrea cel caruia nu i sa intrupt netul ! adik cel care a suportat ! dak se intrrupe dupa min 80 nu se mai jok ramane acelasi scor ! Dar sper sa nu existe cazuri !
3.Merg toate combinatiile de taste,DAR Q+W STRICT INTERZIS,DAR DACA CINEVA DA DIN GRESEALA ESTE OBLIGAT SA INTORCA MINGEA DE UNDE A FOST DATA CENTRAREA
4.Executarea cornerelor pe bara este interzisa..
5.Marcarea golului din corner este interzis
6. Meciurile nejucate pana la termen se vor termina 0-0 dar nu se va pune nikun punkt pentru niko echipa
7.Fiti FAIR PLAY SI RESPECTATIVA ADVERSARI SI LA RANDUL LOR SI EI VA VOR RESPECTA....
PS. Fratilor NU va mai inscrieti dak nu jukati meciurile ! ca n-are rost ! Acest campionat este de placere shi nu are premii sau altceva !